Epson SureColor SC-S40610

  • Epson SureColor SC-S40610
Promocja Superjakość

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Zapytaj o cenę

Opis

Ploter Epson SureColor SC-S40610 to nowość na rynku, która daje szereg możliwości tworzenia różnorodnych produktów na wielu materiałach - od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje.

Każdy komponent został w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, by zapewnić bezproblemowe działanie i zagwarantować profesjonalną jakość wydruku. której najważniejsze cechy to:

  • Precyzja

Drukowanie z niezrównaną dokładnością dzięki złożonemu systemowi obsługi materiałów stworzonym z myślą o wydajności najwyższej klasy. Drukarkę wyposażono w wysoce zaawansowany system automatycznej kontroli naprężenia (AD-ATC), rolki podajnika o dużej średnicy oraz antystatyczne, elastyczne rolki dociskowe, aby zoptymalizować dokładność uchwytu i podawania.

  • Jakość

Za sprawą najnowszej generacji głowicy drukującej PrecisionCore TFP firmy Epson, drukarka SC-S40610 zapewnia doskonałe i wyraziste wydruki w znakomitych kolorach. W tandemie z atramentami o nowej formule — Epson UltraChrome GS3 — drukarka może dokładnie odwzorować szeroką gamę kolorów. Tryb wysokiej jakości Precision Dot pozwala znacząco poprawić wygląd wydruków na różnych materiałach.

  • Wydajność

Automatyczna konserwacja głowicy drukującej i system usuwania mgiełki atramentowej gwarantują ciągłość drukowania przez maksymalny okres eksploatacji.

Więcej Zwiń

Cechy towaru

Kod towaru
EPSONSC-S40610
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Technologia druku
Ekosolwent

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe